اپل, آموزش, معرفی نرم افزار

اپلیکیشن ها ضروری برای کاربران ios و windows 10

اتصال ویندوز به اپل

کاربران دستگاه اپلی و ویندوزی حتما دانلود کنند

کاربران زیادی وجود دارند که دو دستگاه یکی iOS و دیگر ویندوزی دارند که در این پست ما به معرفی اپلیکیشن هایی می پردازیم که رابط کاربری دوستانه تری بین این دو دستگاه اپل و مایکروسافت برقرار کند تا کسانی با هر دو سیستم عامل کار می کنند دچار مشکل نشوند.

صفحه نمایش دوگانه | Duet Display

اپلیکیشن duet display

آیفون و آیپد ها دارای یکی از بهترین صفحه نمایش ها بین دستگاه های موجود می باشند که شما می توانید از آن ها به عنوان صفحه نمایش دوم استفاده کنید تا تصاویر دستگاه ویندوزی خود را بر روی آن ها مشاهده کنید و انجام این کار لازم به دانلود یک اپلیکیشن 9.99 دلاری از اپ استور و یک برنامه رایگان از وب سایت Duet Display هستید.

لینک دانلود از اپ استور

 

 

ایر سرور | Air server

برنامه air server

بسیاری هستند که ترجیح می دهند ارتباط بین دستگاه های خود به صورت وایرلس و بدون سیم باشد که برای انجام این کار نیازمند بررسی اپلیکیشن  Air server هستید که این قابلیت را به شما می دهد تا تصویر آیفون یا آیپد خود را بر روی سیستم عامل ویندوز یا ایکس باکس وان بدون استفاده از Apple TV اصطلاحا Mirror کنید که اولین مرحله برای این کار دانلود اپلیکیشن مخصوص خود می باشد که در ایکس باکس 19.99 دلار و در ویندوز 29.99 دلار هزینه دارد.

امنیت حساب مایکروسافت | Microsoft authenticator

همگام سازی

بسیاری از کاربران دارای حساب مایکروسافت هستند و امنیت حساب برای آن ها حائز اهمیت بوده که به روز بودن حسابشان و دریافت اعلان های جدید به محض دریافت اطلاعات حساب از نیاز های آن ها می باشد عملی شدن این کار به وسیله ی Authenticator قابل دستیابی می باشد و فعال کردن دو مرحله ای ورود به حساب از طریق پین کد، اثر انگشت و Face ID (بستگی به مدل گوشی دارد) امکان پذیر است. در ضمن این اپلیکیشن رایگان می باشد و برای تمامی پلتفرم ها موجود است.

لینک دانلود از اپ استور

 

ادامه ی کار در ویندوز | Continue on PC

ادامه در ویندوز

گوشی های هوشمند و تبلت ها از بهترین دستگاه ها برای وبگردی و استفاده از مرورگر ها می باشند که اگر تصمیم داشته باشید ادامه ی کار خود در دستگاه اپلی را بر روی ویندوز انجام دهید می توانید با استفاده از این برنامه ادامه کار را انتقال دهید تا در دیوایس خود مشاهده کنید یا در لیست انتظار قرار دهید.

لینک دانلود از اپ استور

 

آیکلاد | iCloud

آیکلاد

دارندگان حساب iCloud در دستگاه اپلی می توانند اطلاعات حساب خود را در لپ تاپ یا کامپیوتر های خانگی خود ببینید که لازمه ی آن نصب اپلیکیشن iCloud می باشد و تمام اطلاعاتی که بر روی حساب شما همگام سازی شده است را برای شما نمایش می دهد.

 

با وداتک همراه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *