نقد و بررسی, بازی

بررسی بازی Uncharted: Lost Legacy

بازی پلی استیشن Uncharted

نقد و بررسی کامل بازی Uncharted : Lost Legacy

با بررسی تکمیل کننده سری بازی های Uncharted یعنی Uncharted Lost Legacy با ما همراه باشید

بخش داستانی :

این نسخه از بازی تکمیل کننده سری بازی های Uncharted از سری یک تا چهار می باشد به طوری که تمامی شخصیت های جانبی در بازی Uncharted در این سری نقش اصلی را دارند به صورتی که کمپانی ناتی داگ به کارگردانی شانت اسکیج و کورت مارگنو از شخصیت نیتن درک با بازی تام هولند استفاده نکرده است. کلی, نیدین و سم دریک شخصیت های اصلی بازی هستند که با همکاری هم به دنبال گنجینه گم شده در هند می گردند. داستان بازی بسیار تاثیر گذار است و به وسیله این سه شخصیت با شخصیت بد بازی به اسم آساو درگیر می شوید به طوری که در تمام طول بازی به دنبال شماست و سعی در دزدیدن گنجینه از هند دارد و اگر در مراحل بازی اشتباه کنید خود و دوستانتان را به کشتن می دهید. بازی فراز و نشیب های زیادی دارد و بر خلاف باور گیمر ها گیم پلی طولانی و جذابی را داراست. با توجه به داستان بازی احتمال می رود که در سری بازی که Uncharted دیگر شاهد حضور نیتند دریک نباشید و بجای آن سم دریک برادر نیتن در بازی حضور داشته باشد.

بازی Uncharted

گیم پلی :

گیم پلی بازی مانند سایر گیم پلی های سری بازی های Uncharted بسیار جذاب و خیره کننده است. صحنه های اکشن این بازی بسیار جذاب و خیره کننده است و هیچوقت از یک مبارزه تن به تن خسته نمی شوید. بازی بسیار فکری است و گاهی وقت ها برای رد کردن یک مرحله باید ساعت ها وقت صرف کنید. همانند دیگر بازی های این عنوان Uncharted Lost legacy هم در کنار شخصیت اصلی یک شخصیت دیگر برای کمک به شما می دهد که در ابتدا این دو رابطه خوبی با یکدیگر ندارند ولی در ادامه به یکدیگر کمک می کنند تا مراحل را به راحتی هرچه تمام تر پشت سر بگذارند. بازی به صورت بسیار کاربر پسند طراحی شده و در تمام طول بازی از آن لذت می برید.

بازی Uncharted Lost Legacy

گرافیک :

در این بازی هم مانند دیگر قسمت های این عنوان گرافیک بازی بسیار چشم نواز است و کاربر را جذب می کند. پرداختن به جزئیات جزو یکی از ویژگی های گرافیکی این عنوان محبوب است و کمپانی ناتی داگ هر ساله سعی در ارتقا این بازی برای کنسول های سونی دارد تا بالاترین توان را در اختیار کاربر قرار دهد. تمامی شرایط محیطی و رودخانه ها و حتی باد هم در روند بازی تغییر بوجود می آورد و بازی را برای شما سخت تر می کند.

بازی Uncharted Lost Legacy

شبکه :

قسمت آنلاین این بازی دقیقا شبکه آنچارتد چهار می باشد و از همان سرور ها استفاده می کند پس در نتیجه در قسمت آنلاین می توانید تجربه یکسانی با بازی Uncharted 4 داشته باشید.

بازی آنچارتد

جمع بندی :

در کل بازی Uncharted Lost Legacy به عنوان یک بازی تمام کننده روند بازی های Uncharted بسیار خوب عمل کرده و جز یکی از بهترین بازی های معرفی شده به حساب می آید.

با نقد و بررسی دیگر بازی ها با ما همراه باشید

بازی پلی استیشن Uncharted

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *