اخبار کنسول, بازی, نقد و بررسی

همه چیز درباره ی The Last of Us II

last of us 2

The last of us II در راه است

همانطور که انتظار داشتیم در کنفرانس E3 امسال سونی پرده های جدیدی را از جلوی قسمت دوم Last of Us برداشت و با نمایش گیم پلی های جدید طرفداران خود را مشتاق تر کرد.

منتقدان و متخصصان این بازی را یک شاهکار خوانده و صحنه های احساسی, اتفاقات عاطفی و شخصیت پردازی های واقع گرایانه را بسیار تحسین کردند و پیش بینی می شود که با عرضه این بازی غافلگیر خواهیم شد.

تبلیغات اولیه ی The Last Of Us

بازی Last of Us 2 اولین بار توسط Naughty Dog در سال ۲۰۱۶ با یک تیزر معرفی شد که توجه همه را جلب کزد و با انتشار گیم پلی جدید در E3 امسال امیدوار هستیم که در اواسط 2018 خبر های بیشتر و  تاریخ انتشار دقیقی از آن دریافت کنیم.

ما در این کنفرانس شاهد یک گیم پلی زیبا و جذاب از الی بودیم که بسیار چشم گیر و نفس گیر می باشد و مبارزات و مقاومت الی در طبیعت و موقعیت های مختلف را به خوبی نمایش می دهد.

 

یک سوال اصلی درباره ی بازی ”آخرین ما”

زمان عرضه ی Last of Us 2 ؟ طبق گفته ها و پیش بینی های صورت گرفته انتشار این بازی در اواخر ۲۰۱۸ و یا اوایل ۲۰۱۹ خواهد بود.

طبق کنفرانسی که PSX در کالیفرنیا برگزار کرد گفته می شود که پروژه در سیاتل انجام شده و دارای فضا و تم تیره تر خواهد بود.

 تریلر جدید Last of Us

آخرین فیلمی که از این بازی پخش شد تقریبا ۵ دقیقه می باشد و تمرکز بر روی درگیری گروه های انسانی در فضا های دارک و تاریک بازی می باشد که حال و هوای ترسناکی دارد که با هم مشاهده می کنیم.

 

زمان عرضه Last of Us II

آنچنان که به سمع و نظر ما رسید تولید این بازی در مراحل اولیه ی توسعه قرار دارد و پیش بینی نمی شود که آبنده نزدیکی در زمان عرضه آن باشد.

طبق گفتگوی گوستاوو آهنگساز این بازی پرونده ی Last Of Us 2 در ۲۰۱۹ بسته می شود اما همچنان منبع معتبری این خبر را منتشر نکرده است.

 

آنچه تا کنون از Last of us می دانیم

نکته اصلی و مهم این می باشد که معرفی رسمی این بازی در E3 اتفاق می افتد که نشان می دهد احتمال عرضه آن تا یک سال دیگر می تواند امکان پذیر باشد.

اما نباید با قاطعیت نسبت به این خبر نگاه کرد چرا که مواردی در سال های گذشته وجود داشته است که در E3 معرفی شده و تا چندین سال بعد به بازار نیامده است.

last of us 2

 

برخی از بازیگران این بازی مانند Ashley Johnson و Shannon Woodward در فضای مجازی عکس هایی با پوشیدن لباس های Mocap پخش کرده اند که نشان از پیشرفت فرآیند ضبط آن است.

با وداتک و آخرین اخبار گیم همراه باشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *