درباره وداتک

گروه وداتک در سال ١٣۹۳، با سرمایه ای اندک ( تحت عناوین دیگر ) و در قالب یک فروشگاه ساده لوازم الکترونیکی، موبایل و لوازم جانبی توسط جمعی سه نفره کار خود را آغاز کرد. و امروز، با برند تجاری جدیدی (®وداتک) پا به عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور نهاده است. در مدت زمان کوتاهی با استفاده از تجارب اندوخته شده مدیران به جرات به یکی از پیشرفته ترین شرکتهای فناوری اطلاعات و نرم افزاری بخش خصوصی تبدیل شده است؛ وداتک® توانسته به عنوان یک شرکت در راستای اهداف بلند مدت خود گام های موثری را به پشتوانه مشتریان وفادار خود بردارد.

خط مشی (policy)

سیاست‌های کاری وداتک نیز به تبعیت از اصول کسب و کارهای دانش بنیان تعیین شده و مشتری مداری در رقابتی سالم را سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است. افزایش مداوم سرعت ارائه خدمات وداتک با ارائه روش‌های خلاقانه با استفاده از فناوری روز در بستر وب و استفاده از پهنای باندی وسیع مسیری است که وداتک در آن گام برمی‌دارد.

هدف و مأموریت (GOAL AND MISSION)

هدف وداتک نیز در راستای اهداف شرکت های دانش بنیان پیش می‌رود. برند وداتک در بین فروشگاه های اینترنتی و مرجع خبری در شبکه های اجتماعی و وب در ایران جایگاه خود را یافته و درصد بالایی از تقاضای بازار را مرتفع ساخته است؛ حفظ چنین جایگاهی و ارتقا آن به برندی یکتا در این عرصه هدف وداتک می‌باشد. افزایش امکانات فروشگاه اینترنتی وداتک همگام با نیاز مشتریان در راستای رسیدن به این هدف تا به امروز ما را یاری نموده است.

مجوز فعالیت

عضویت شرکت وداتک در اتحادیه های مرتبط موجب اعتماد بیشتر و افزوده شدن مشتریان جدید به خانواده وداتک طی این سالهاست.
عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

’آموزش و پشتیبانی

وداتک خود را ملزم به حمایت و پشتیبانی از کلیه مشتریان، کاربران و نمایندگان خود می‌داند. پشتیبانی از محصولات و خدمات بصورت آنلاین و تیکتینگ ۲۴ساعته و تلفنی از ۹صبح الی ۱۹عصر در تمامی ایام ارائه می شود، گروه پشتیبانی در دو نوبت در شرکت و فروشگاه ها حضور داشته و پاسخگوی مشکلات و سؤالات مشترکین و نمایندگان می باشند.

حفاظت از اطلاعات

سامانه وداتک بر روی سرور قدرتمند به‌صورت همزمان در دیتاسنتر ایرانی و استاندارد در کشور قرار داشته و تمامی اطلاعات موجود در این سرور بصورت منظم بکاپ گیری می شود تا از اطلاعات کاربران به بهترین نحو نگهداری گردد.

امنیت و تشخیص هویت

رمز عبور و اطلاعات تمام کاربران وداتک به کمک بهره‌گیری از پروتکل‌های MD5 و بصورت کاملاً حرفه‌ای محافظت می شود.

برند محبوب مشتریان

مشتریانی که حتی یکبار به صورت حضوری و یا خرید از فروشگاه آنلاین وداتک با ما در ارتباط بوده اند بر این باورند که در مقایسه با رقبا خدماتی متفاوت به سبک وداتک را دریافت کرده اند و بیشترین امتیاز را به نوع پاسخگویی, سادگی و سرعت و کارآمد بودن محصولات و مشاوره های گروه وداتک داده اند.
بررسی انتقادات و شکایات مشترکین مطابق با قوانین و مقررات موجود و کاملا مطابق با حق مسلم مشتری انجام می گردد و کلیه شکایات دریافتی از طریق ایمیل و تیکتینگ بطور مستقیم توسط مدیریت وداتک بررسی و رسیدگی می شود و این خود موجب جلب رضایت کاربران در خدمت مورد نظر می شود.